Настінний тримач для роликів.

Види роликів


З першого разу може здатись, що ролики рідрізняються лише варіантом розмальовки, проте існує багато видів роликів, котрі відрізняються між собою будовою а також своїм призначенням.

З основних категорій можна виділити наступні:
  • Рекреаційні, відновлювальні ролики
  • Фітнес ролики
  • Хокейні ролики
  • Ролики для швидкісних перегонів
  • Агресивні ролики
  • Ролики для катання в місті

Рекреаційні ролики | Recreational Skates

Найпопулярніший тип інлайн роликів - рекреаційні. Розроблені для тих, хто хоче просто вийти і насолодитися катання. Рекреаційні ковзани можуть бути використані для швидкого катання на околицях, прогулянці по велосипедних маршрутах в місті чи парку, або для базової спортивної програми. Якщо ви вперше збираєтесь стати на ролики, то рекреаційні ролики будуть для вас хорошим вибором. Існує багато моделей рекреаційних роликів від різних світових брендів.

Рекреаційні ролики, як правило, мають м'яку конструкцію черевика. Конструкція м'якого черевика дозволяє зробити більш комфортним ролик, який також є легшим і краще вентильованим.

Фітнес ролики | Fitness Skates


Сучасні інлайн ролики спочатку були розроблені для фітнес-тренувань хокеїстів. Сьогодні фітнес ролики роблять спеціально для тих людей, які прагнуть використовувати їх для підтримування форми або доволі частого катання. Фітнес ролики - високопродуктивні оздоровчі ролики. Їхній дизайн практично у всіх аспектах подібний до рекреаційних, за винятком того, що він орієнтований на людей, які катаються на більші відстані. Розбіжності між рекреаційними та фітнес роликами існують у підшипниках, розмірах коліса та загальній вазі. Фітнес ролики, як правило, мають швидші підшипники та більші колеса, що забезпечує більшу швидкість для тривалих прогулянок. Також вага роликів нижча з цієї ж причини.

Черевики для фітнес роликів, швидше за все, будуть більш комфортними завдяки конструкції лайнера, а також покращеною циркуляцію повітря через відмінності в системі вентиляції. Катання на роликах - це швидка, захоплююча активність, яка пропонує набагато більше, ніж бігова доріжка або куля для йоги. Також фігурне катання допомагає спалювати калорій, все залежить від вас. Перелік переваг є довгим, але основна суть полягає в тому, що катання є відмінним заняттям фізкультурою. Якщо ви плануєте використовувати свої ролики, щоб підтримувати себе в формі, катання на швидкості, тоді фітнес ролики, ймовірно, будуть найкращим варіантом для вас.

Хокейні ролики | Hockey Skates


Так, саме так - хокейні роликові ковзани. Роллер Хокей є одним із самих швидкозростаючих видів спорту для людей різного віку, і, як результат, хокейні ролики стали надзвичайно популярними. Однак це не є величезним сюрпризом, якщо врахувати, що популярність лінійних ковзанів приписується двом хокеїстам. Бажання хокеїстів до тренування, за відсутності доступу до льоду, перетворилось на спорт для будь-якого віку та статі на глобальному рівні.

Роллер хокей - це швидкісна динамічна гра, яка потребує менше обладнання проте більше активності ніж в простому хокеї. Дизайн роликових хокейних ковзанів дуже схожий на хокейні ковзани. Чоботи виконані з посиленою шкірою та швами, а деякі з них використовують додатковий матеріал, такий як вуглецеве волокно або пластик для посилення черевика. Більшість рам для роликових хокейних ковзанів виготовлюють з алюмінію, що забезпечує підвищену стійкість і меншу вагу.

Ролики для перегонів | Speed Skates


Для серйозного роллера, котрий шукає змагань в поєднанні з фітнесом, ролики для перегонів пропонують найкраще з обох світів. Ролики для перегонів є найбільш швидкими з наявних, оскільки в них використовуються останні технології з лінійних роликів. Якщо вас цікавить просто прогулянка по сусідству, вибір таких роликів не для вас. Ролики дуже легкі, підшипники на найвищій позиції за шкалою ABEC, вони або титанові, або керамічні, або швейцарські. В роликах використовують максимум п'ять коліс на шасі. Дизайн черевиків схожий на взуття з м'яким черевиком, армоване вуглецевим волокном.

Окрім того, манжета нижча, тому що більш високий черевик означає більшу вагу. Колеса, як правило, дуже великі в діаметрі, щоб дати гонщикові більшу швидкість і краще прискорення. Також рама виготовлена ​​з вуглецевого волокна або алюмінію для подальшого зменшення ваги роликів та збільшення продуктивності катання. Коли мова йде про гоночні ролики, то суть полягає в тому, що вони призначені для швидкості і більше нічого. Вони дуже ефективні, легкі і гладкі, з єдиною метою - перемістити фігуриста з пункту А до пункту В, швидше, ніж будь-хто інший.

Агресивні ролики | Aggressive Skates


Ролики призначені для виконання різноманітних трюків на спеціально підготовлених майданчиках. Мають міцну будову черевика, а також дещо нестандартну раму та набір коліс.​

Міські/Вуличні ролики | Urban/Street Skates


В останні роки новий тип роликів набуває популярності. Міські чи Урбан ролики, також можна назвати вуличними роликами - це по суті гібрид рекреаційних та агресивних типів.

Ролики цієї категорії пропонують вигляд і відчуття агресивних роликів з функціональністю для довгих дистанція, як фітнес чи рекреаційні ролики.

Коментарі